poniedziałek, 21 listopada 2011
Kolekcja torebek śniadaniowych:)


Moja Ania dzięki bajce "Barbie w świecie mody" zapragnęła zostać projektantką, a jak każda, nawet mała kobietka wie, buty i torebka to podstawa. Dziś prezentujemy najnowszą kolekcje pysznych torebek śniadaniowych;)

Składniki:
chleb tostowy maślany
serek śmietankowy
szynka
żółty ser
ketchup
ogórek

Uwaga! ilość produktów uzależniona od wielkości kolekcji;)

Tosty smarujemy serkiem śmietankowym, przykrywamy drugim tostem i smarujemy kolejną warstwę serka, wycinamy wzory torebek, a następnie na górną warstwę serka przyklejamy dowolne kawałki szynki i żółtego sera. Boki torebek smarujemy ketchupem, a raczki robimy z ogórka. Smacznego!

Serdecznie zapraszamy na naszą nową stronę Dziecijedza.com
piątek, 09 września 2011
Sandwich z językiem


Sandwiche z językiem to propozycja drugiego śniadania idealna dla starszych dzieci, które lubią wyraziste smaki, chociaż czasem nie wiek czyni smakosza:) Mój trzyletni synek bardzo lubi dania, których raczej nikt by nie podał maluchom;) Czasem warto proponować najmłodszym nowe, a nawet egzotyczne potrawy, kto wie może drzemie w nich światowej sławy kucharz;)

Składniku: 4 tosty maślane, 4 plastry salami paprykowej, 8 łyżeczek sosu barbecue, plaster sera gouda, rzodkiewka, kilka plastrów ogórka i pomidorki koktajlowe

Chleb tostowy z jednej strony smarujemy sosem barbecue składamy 2 tosty razem i przecinamy po skosie na pół. Rozchylamy tosta układamy plaster salami tak, aby w 1/3 wystawał. Zapiekamy na złoty kolor, a następnie dekorujemy serowymi zębami i rzodkiewkowymi oczami, podajemy z pomidorkiem i ogórkiem. Smacznego!


Serdecznie zapraszamy na naszą nową stronę Dziecijedza.comsobota, 30 lipca 2011
Wesołe kanapki 2 :)


Maluchy tak zasmakowały w wesołych kanapkach, że nie ma rady trzeba wstawać kilka minut wcześniej, ale ich radość jest bezcenna:)

Serdecznie zapraszamy na naszą nową stronę Dziecijedza.com


piątek, 29 lipca 2011
Kanapeczki dla niejadka


Radosna twórczość Ani, Wojtka i mamy. Składniki to przegląd lodówki im więcej tym lepiej;)

Serdecznie zapraszamy na naszą nową stronę Dziecijedza.com